• Środa Popielcowa rozpoczyna Wielki Post

  • Rzymskokatolicka Parafia Świętej Elżbiety

  • 1
  • 2

Plan odwiedzin duszpasterskich

1. Niedziela 04.12.16
14.00 - 1. Polna 1(44-1)
14.00 - 2. Kamienna 3 (E-H)

2. Sobota 10.12.16
11.00 - 1. Węgielna 2(44-1)
10.00 - 2. Gawlasa 1,3,4,5,6,8

3. Niedziela 11.12.16
14.00 - 1. Stawowa, Przepilińskiego, Katowicka
14.00 - 2. Karłowicza 5(C-A)

4. Sobota 17.12.16
10.00 - 1. Filasiewicza 9(C-A)
10.00 - 2. Węgielna 1(44-1), Węgielna 3(E-G)

5. Niedziela 18.12.16
14.00 - 1. Karłowicza 3(C-A)
14.00 - 2. Duszpasterstwo Głuchoniemych

6. Wtorek 27.12.16
10.00 - 1. Polna3(A-D)
10.00 - 2. Szymanowskiego 2(A-B), Szymanowskiego 3(E-D)

7. Środa 28.12.16
10.00 - 1. Kamienna 2(44-1)
10.00 - 2. Skrajna 15B-17, Skrajna 19, Skrajna 21

8. Czwartek 29.12.16
10.00 - 1. Skrajna 13-15A
10.00 - 2. Moniuszki 6, 7(A-D), 9, 9A

9. Piątek 30.12.16
10.00 - 1. Węgielna 3(A-D)
10.00 - 2. Skrajna 12B-14

10. Sobota 31.12.16
13.30 - 1. Kolęda u ss.Elżbietanek

11. Poniedziałek 02.01.17
14.00 - 1. Szymanowskiego 7(A-B)
16.15 - 2. Polna 3(E-G)

12. Wtorek 03.01.17
14.00 - 1. Filasiewicza 11(A-B)

13. Środa 04.01.17
14.00 - 1. Szymanowskiego 3(A-C)
14.00 - 2. Karłowicza 1(C-A)

14. Czwartek 05.01.17
14.00 - 1. Skrajna 9, 10-12A

15. Objawienie Pańskie

16. Sobota 07.01.17
10.00 - 1. Bucewicza 1-41 oraz Bucewicza 45, Tuwima
11.00 - 2. Macierzy Szkolnej 1(A-B), Macierzy Szkolnej 3(B-A) oraz 2,6,8

17. Niedziela 08.01.17
14.00 - 1. Hławiczki 8-13
14.00 - 2. Kamienna 1(44-1)

18. Poniedziałek 09.01.17
14.00 - 1. Powstańców Śląskich 42-1
16.15 - 2. Szymanowskiego 7(C-D)

19. Wtorek 10.01.17
14.00 - 1. Moniuszki 3 (A-D)
15.15 - 2. Wierzbowa, Wiejska, Nikła, Motelowa, Gminna

20. Środa 11.01.17
14.00 - 1. Moniuszki 5(D-A)
14.00 - 2. Szymanowskiego 6(A-B), Szymanowskiego 8(B-A)

21. Czwartek 12.01.17
14.00 - 1. Moniuszki 8(D-A)
16.15 - 2. Skrajna 1,4b-6

22. Piątek 13.01.17
14.00 - 1. Szymanowskiego 1 i 5
14.00 - 2. Filasiewicza 51-3, Zakątek, Czytelni Ludowej, Dolna

23. Sobota 14.01.17
10.00 - 1. Skrajna 2-4A
10.00 - 2. Jana Sarkandra

24. Niedziela 15.01.17
14.00 - 1. Skrajna 25
14.00 - 2. Polna 2(44-1)

25. Poniedziałek 16.01.17
14.00 - 1. Macierzy Szkolnej 5(B-A)

26. Wtorek 17.01.17
14.00 - 1. Skrajna 23

27. Środa 18.01.17
14.00 - 1. Kamienna 3(D-A)

Posłuchaj homilię

W niedzielę 12 marca
kazanie pasyjne wygłosił
dk. Paweł Then
W niedzielę 25 grudnia
kazanie wygłosił
ks. Zdzisław Grochal
W poniedziałek 1 sierpnia
kazanie wygłosił
bp. Zbigniew Kusy
W niedzielę 24 kwietnia
kazanie wygłosił
bp. Piotr Greger
W niedzielę 3 kwietnia
kazanie wygłosił proboszcz
ks. Zdzisław Grochal
 
Diecezja Bielsko-Żywiecka Gość Bielsko-Żywiecki Gość Niedzielny Mały Gość Niedzielny Papieskie Dzieła Misyjne Radia katolickie Pismo Święte w mp3